Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Sprawdzony sposób na wartościowe linki dzięki którym można poprawić pozycje strony

9 maja 2021 sposób na wartościowe linki


Osoby, które chcą reklamować swoje towary i usługi w Internecie, powinny pomyśleć nie tylko o założeniu profesjonalnej strony, ale również o marketingu internetowym. W ostatnim czasie coraz większą popularność zyskuje pozycjonowanie stron. W dużej mierze to właśnie dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarce Google, można liczyć na dużą liczbę odwiedzin. Aby znacząco poprawić pozycję swojej witryny w wyszukiwarce Google warto zadbać o link building.

Jak zdobyć wartościowe linki?

Jeszcze kilka lat temu olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się katalogi branżowe i tzw. precle, dzięki którym w krótkim czasie można było zdobyć wartościowe linki. Pamiętać należy jedynie o tym, aby katalogować swoją stronę w zadbanych i moderowanych katalogach. Dużym błędem jest korzystanie z tzw. „śmieciowych katalogów”, które niestety zamiast podnieść pozycję strony, mogą niestety ją obniżyć.

Artykuły tematyczne

Dla wielu firm ciekawą propozycją mogą okazać się artykuły sponsorowane na których można umieścić link do swojej strony lub sklepu internetowego. Jeżeli umieścimy ciekawy artykuł na popularnym serwisie internetowym, to będziemy mogli nie tylko poprawić pozycje w wyszukiwarce Google, ale również zdobyć wielu nowych klientów. Na rynku dostępnych jest wiele sprawdzonych serwisów, które specjalizują się w sprzedaży artykułów sponsorowanych. Warto zatrudnić doświadczonego copywritera, który przygotuje wartościowy artykuł. Content jest najlepszym wabikiem na potencjalnych klientów, dlatego też tym bardziej nie można przejść obok niego obojętnie.

Sprawdzony sposób na wartościowe linki

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na różnego typu serwisy społecznościowe, dzięki którym także można zdobyć wiele wartościowych linków zewnętrznych. Social media są idealnym narzędziem również dla tych osób, które chcą utrzymać pozytywne relacje ze swoimi dotychczasowymi klientami. Mocne linki zdobyć można również na forach tematycznych. Praktycznie każde forum umożliwia umieszczenie odnośnika w stopce do swojej witryny. Jeżeli będziemy aktywnie udzielać się na forach branżowych, to możemy zdobyć wiele mocnych linków.

Własne zaplecze

Jeżeli pozycjonujemy się na bardzo konkurencyjne słowa kluczowe, to warto poważnie zastanowić się nad postawieniem własnego zaplecza, dzięki któremu będzie można zdobyć wiele silnych linków zewnętrznych. Dobrym pomysłem jest na przykład założenie własnego bloga, który poświęcony będzie towarom i usługom, które oferujemy. Własne zaplecze to idealny sposób na wartościowe linki dla dużych i małych firm.

interaktywny totem

Redakcja clean.biz.pl

Clean Biz – zapraszamy na naszego bloga na którym publikujemy wiele ciekawych artykułów z zakresu biznesu, zdrowia, lifestyle, zakupów, domu. Zapraszamy do lektury!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

montaż klimatyzacji w Krakowie
internet dla firm

Jaki internet dla firm?

11 lipca 2021

pękające kąciki ust

Jesteś zainteresowany reklamą?