Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Czym jest interaktywny totem i w jakich branżach warto postawić na tą technologię?

23 listopada 2022 interaktywny totem


W ramach dzisiejszego artykułu pragniemy zainteresować wszystkich naszych czytelników rozwiązaniem, które jeszcze do niedawna dostępne było wyłącznie poza granicami naszego kraju, a dodatkowo – za jego nabycie należało zapłacić dość dużo pieniędzy.

Nieprzerwany postęp technologiczny oraz upowszechnianie się materiałów, z których bohater naszego wpisu jest produkowany sprawiły, że obecnie totem digital – bo to właśnie o nim mowa – nabyć możemy również w Polsce, jednocześnie nie drenując nadmiernie swojego budżetu taką inwestycją. Czy jednak warto postawić na takie urządzenie? Sprawdźmy to!

Część malkontentów zdaje się być zdania, iż totem interaktywny posłużyć może wyłącznie jako przestrzeń reklamowa wewnątrz budynku lub też na zewnątrz – nic bardziej mylnego. Jak informują eksperci z branży IT, urządzenie to znacznie usprawnia pracę oraz pozwala sprawniej obsługiwać interesantów w hotelach, restauracjach, urzędach, jak też w innych obiektach, gdzie niezbędny jest kontakt z konsumentem lub też udzielenie mu kluczowych informacji.

Wyrób od razu przyciąga uwagę swoim designem, co jest zasługą przede wszystkim wysokiej jakości, niezwykle wyraźnego oraz niewrażliwego na zmienne warunki atmosferyczne i oświetleniowe ekranu dotykowego, który to dodatkowo obudowany został doskonałą stalą, dzięki czemu ryzyko, iż na przestrzeni kolejnych lat po nabyciu ulegnie on zniszczeniu na skutek uszkodzeń mechanicznych jest bardzo niskie.

Co niezwykle ważne, wielu producentów oferuje przedsiębiorcom zainteresowanym nabyciem totemu interaktywnego pełną personalizację produktu, dzięki czemu będzie on w stanie w znacznie pełniejszym stopniu wpisać się w ogólny wystrój firmy lub też wprowadzoną przez jego przedstawicieli identyfikację graficzną.

Dość powiedzieć, że możliwym jest polakierowanie zewnętrznej części obudowy na dowolny wybrany przez konsumenta kolor, na totem naniesione mogą zostać dodatkowe elementy graficzne, w tym logotyp przedsiębiorstwa, natomiast samo urządzenie może zostać dodatkowo podświetlane. Jak łatwo można się domyślić, znacznie ułatwi to jego obsługę po zapadnięciu zmroku – szczególnie w hotelach i restauracjach.

Możemy także zlecić przygotowanie totemu interaktywnego od podstaw, tak aby w możliwie jak najpełniejszym stopniu spełniał on swoją rolę. Rozwiązaniem takim z pewnością zainteresują się właściciele bądź też osoby odpowiedzialne za zarządzanie nowoczesnymi muzeami, centrami edukacyjno-naukowymi oraz innymi obiektami użyteczności publicznej.

Oczywiście wszystkie tego typu totemy wykorzystać można także w sposób o wiele bardziej tradycyjny, a więc – jako nienachalną oraz przyciągającą wzrok konsumenta przestrzeń reklamową, na której prezentowana będzie aktualna oferta naszych usług bądź towarów wraz ze szczegółowym cennikiem.

Jeżeli chodzi o technologię totem digital, to ich ogromna wręcz uniwersalność sprawia, że znajdują one sobie coraz większe grono zwolenników, żywo zainteresowanych zaimplementowaniem ich w prowadzonych firmach bądź organizacjach. 

interaktywny totem

Redakcja clean.biz.pl

Clean Biz – zapraszamy na naszego bloga na którym publikujemy wiele ciekawych artykułów z zakresu biznesu, zdrowia, lifestyle, zakupów, domu. Zapraszamy do lektury!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Logistyka dla e-commerce: kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu
interaktywny totem
Import z Chin - jak rozpocząć taką działalność?

Jesteś zainteresowany reklamą?