Strona główna
Porady
Tutaj jesteś

Dyson V11 akcesoria – wybierz najlepsze!

19 sierpnia 2022 Dyson v11 akcesoria - wybierz najlepsze!


Odkurzacz jest podstawowym przedmiotem, który powinien znaleźć się w każdym domu. To dzięki niemu możemy zachować czystość pomieszczeń oraz pozbyć się niektórych alergenów, jak na przykład kurz. Na rynku pojawia się bardzo duża liczba odkurzaczy, które różnią się od siebie funkcjami oraz sposobem czyszczenia. W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na odkurzacze bezprzewodowe, dzięki którym nie trzeba martwić się czy w danym pomieszczeniu znajduje się gniazdko z prądem. Jednym z takich odkurzaczy jest Dyson V11, który jest jednym z czołowych produktów tej marki.

Dyson V11 – dowiedz się o nim więcej

Jak już wyżej to zostało wspomniane Dyson V11 jest modelem bezprzewodowym, który stał się czołowym produktem całej marki Dyson. Cechuje się on zaawansowanym systemem filtracji, który wychwytuje prawie w całości kurz, alergeny raz drobne bakterie. Co należy wspomnieć Dyson V11 generuje największą moc ssania wśród wszystkich odkurzaczy tej marki. Wyposażony jest on w specjalnie opatentowaną technologię Radia Root Cyclone, dzięki której kurz, pył oraz inny bród, który został wciągnięty do pojemnika nie zatyka filtra, a tym samym nie dochodzi do utraty mocy ssania. Odkurzacz ten jest świetnym odkurzaczem dla osób, które borykają się z alergią związana z roztoczami kurzu, ponieważ eliminuje 99.99% kurzu.

Odkurzacz Dyson V11 posiada specjalny tryb o nazwie Auto technologia Dyson DLS, który polega na tym, że szczotka monitoruje opór na wałku i tym samym dostosowywana jest moc ssania do konkretnych powierzchni. Dzięki temu w sposób gruntowny można wyczyścić zarówno dywan, płytki, jak i panele podłogowe bez konieczności zmiany końcówki. Odkurzacz ten cechuje się również bardzo dużą wytrzymałością pracy, ponieważ wytrzymuje nieprzerwanie 60 minut pracy, co jest naprawdę bardzo wysokim wynikiem w porównaniu do innych odkurzaczy bezprzewodowych.

Dyson V11 akcesoria, czyli jeszcze lepsza jakość sprzątania

Dyson V11 akcesoria – jakie są ich rodzaje? Pierwszym, które pasuje do odkurzacza Dyson V11 jest końcówka Combi, pozwalająca na szybkie przełączanie pomiędzy szeroką nasadką a szczotką do sprzątania różnych powierzchni. Drugim akcesorium jest końcówka do materacy, która w sposób łatwy wyczyści oraz usunie alergeny z kanap i materacy. Ciekawym akcesorium jest końcówka Up Top, która pozwala na sprzątanie wysoko położonych oraz trudnodostępnych miejsc oraz elastyczna rura, która pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Chcesz posprzątać w samochodzie? Nic prostszego. Końcówka szczelinowa świetnie pomoże posprzątać samochód nawet w najmniejszych zakamarkach i wąskich przestrzeniach. W ofercie znajduje się również elastyczna końcówka szczelinowa oraz szczotka do uporczywego brudu, która wykonana jest z twardego włosia, a jej zadaniem jest czyszczenie uporczywego brudu znajdującego się w wycieraczkach oraz fotelach.

Najnowsze akcesoria do Dyson V11

Ostatnio firma Dyson wypuściła dwa nowe akcesoria, które pasują do odkurzacza Dyson V11. Pierwszym z nich jest podświetlana końcówka szczelinowa, która pozwala sięgać do ciemnych, wąskich przestrzeni. Drugi z nich to końcówka Low Reach, która została zaprojektowana do odkurzania nisko położonych i trudnodostępnych miejsc. Pozwala ona na dokładniejsze sprzątanie pod meblami.

Artykuł powstał we współpracy z https://filterbank.pl/

interaktywny totem

Redakcja clean.biz.pl

Clean Biz – zapraszamy na naszego bloga na którym publikujemy wiele ciekawych artykułów z zakresu biznesu, zdrowia, lifestyle, zakupów, domu. Zapraszamy do lektury!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

faktoring
Butelki szklane
Dyson v11 akcesoria - wybierz najlepsze!

Jesteś zainteresowany reklamą?