Zdjęcia fotograficzne w świecie coraz krótszego życia „obrazu fotograficznego” tak samo jak „przekazu informacyjnego” nabierają zupełnie inne go znaczenia. Są coraz mnie artystyczne a z drugiej strony mają być coraz bardziej szokujące, intrygujące, zastanawiające nad przekazem. Mimo wszystko są one w dalszym ciągu chętnie zamawiane prze osoby prywatne, fotografów ślubnych i fotoamatorów.

Zwykłe pamiątkowe zdjęcia można spokojnie zamówić na amatorskim papierze fotograficznym Fuji (najłatwiej i najniższych cenach dostępnym na rynku). Konkurencja zakresie takich tanich zdjęć jest ogromna.

Jednak nie dla każdej osoby najniższa cena jest najważniejszym kryterium. Wile osób jest gotowa więcej zapłacić za usługę profesjonalnie wykonaną na profesjonalnych materiałach. Jeśli takiej wyższej jakości jakości zdjęć fotograficznych oczekujesz to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Oferujemy zdjęcia na najdroższym ale z drugiej strony uznawanym za najlepszym na rynku papierze Fuji DPII – http://fotoksiazki-fotoalbumy.pl/zdjecia-profesjonalne/ . Jest to papier dedykowany dla fotografów profesjonalnych oraz osób i firm mających bardzo wysokie oczekiwania jakościowe w zakresie zdjęć fotograficznych.

Ponieważ oferta na zdjęcia/odbitki na tym papierze fotograficznym skierowana jest przede wszystkim do fachowców stąd skupiamy się na maksymalnej stabilności obróbki oraz osiąganiu najlepszych parametrów sensytometrycznych i wizualnych oferowanych zdjęć.